تور چین |ویزای چین -قیمت مناسب ، ارزان ،با کیفیت
هر آنچه که برای مسافرت به چین لازم دارید

 دیدنی های شنزن چین- Shenzhen

 

شنزن یکی از شهرهای مهم و معروف کشور پهناور چین می باشد. که از جمله شهرهای چین است که توریستها و گردشگران بسیاری را که با تور چین مسافرت می کنند را به خود جذب می کند.

جمعیت شهر شنزن را بیشتر از 4 میلیون نفر تخمین زده اند . شنزن امروزه یکی از مراکز مهم تجاری اقتصادی در نه تنها در چین بلکه در شرق آسیا به حساب می آید ، این شهر با 13 ساختمان مرتفع که بیش از 200 متر ارتفاع دارند ، در زمره شهرهای بزرگ دنیا به شمار می رود.تور چین 


دیگر نشانی از دهکده قدیمی شنزن به چشم نمی خورد ، شهر شنزن امروزه به دلیل وجود هشتمین ساختمان بلند دنیا شهرت جهانی دارد . سیمای شهر بعد از غروب آفتاب با آبشاری از نورهای شگفت آور جذاب و دیدنی می نماید. از شنزن می توان با 1 ساعت رانندگی به شهر های گوانجو و ماکائو رسید. این شهر بازار بزرگی از لوازم الکترونیک ، موبایل و کامپیوتر را داراست. تور چین

شهر شنزن در بخش جنوبی استان گوانگ دونگ در ساحل شرقی دلتای رودخانه مروارید واقع شده است. همسایگی با هنگ کنگ ( که درست در جنوب شنزن واقع شده است ) ،به شنزن به لحاظ جغرافیایی این امتیاز را می دهد که منطقه اقتصادی خوبی باشد. در سال 1980 ، اولین منطقه ویژه اقتصادی در کشور چین در شهر شنزن ایجاد گردید. از آن زمان تا کنون ، شنزن به شهری مهم در کشور چین تبدیل شده است .


بیش از 20 سال پیش ، شنزن تنها یک دهکده ماهیگیری کوچک بود که به آن روستای بائوآن (Baoan) می گفتند. در سال 1979 ، نام محل به شهر شنزن تغییر یافت ، زمانی که منطقه ویژه اقتصادی ایجاد گردید ، شهر به شش ناحیه تقسیم شد. از این 6 ناحیه چهارتایشان در منطقه ویژه اقتصادی واقع می شدند.


از دیدنی های شنزن می توان اشاره کرد که در شهر شنزن تعدادی پارک موضوعی بسیار زیبا و دیدنی وجود دارد . دیدنی هایی نظیر Splendid China یا چین با شکوه ، و China Folk Culture Village به معنی دهکده فرهنگ قومی کشور چین ، بازدیدکنندگان را با تاریخ طویل کشور چین و فرهنگ های گوناگون آن آشنا می سازد، در حالی که مکان های دیدنی دیگر نظیر Window of the Word یا پنجره ای به جهان ، شما را در طول یک روز فراموش نشدنی به گوشه گوشه جهان خواهند برد.

 

تور چین : علاوه بر این ، شما می توانید برای آنکه بیشتر خوش بگذرانید، به دیدن دره شادی یا همان Happy Valley بروید، که بزرگترین پارک موضوعی در شهر شنزن به شمار می رود، و بنای آن در محلی است که منظره ای بدیع از خط ساحلی را به شما نمایش می دهد.


دیگر مکان های دیدنی و جذاب شهر شنزن عبارتند از : منطقه نمایشی دامیشاوشامیشا یا همان Dameisha and Xiaomeisha Scenic Area ، مرکز تماشای نیمروز یا Meridian View Centre ، دنیای مینسک یا Minsk Word ، شهر شرقی چینی بر فراز دریا یا Overseas Chinese Town East ، پارک سفری Shenzhen ، دنیای زیر آب Xiaomeisha و مرکز تفریحی دریاچه شیلی یا Xili Lake Resort .تور چین

یکی از زیباترین مناطق شنزن ودیدنی های شنزن کوه وتونگ است منطقهای بسیار زیبا وسرسبز که شهروندان شنزنی اغلب برای راهپبمایی وکوهنوردی این منطقه را انتخاب میکنند.

Honey-Lake_001.jpg


 عسل دریاچه ، واقع در مرکز Futian منطقه، شهر شنزن  واز دیدنیهای شنزنمرکز اصلی و  بزرگترین مجموعه توریستی شنزن است،  معماری برجسته سبک چینی با چشم انداز زیباو ترکیب ویژگی های شرقی و غربی شکل منحصر به فردی به آن داده است. پنج مهمانخانه  وباغ زیبا دارد که هرساله گردشگران زیادی از طریق تور چین به این مجموعه زیبا سفر میکنند.
 

در سفر به شنزن همراه با تور شنزن قبل از هر چیز باید به آب و هوای آن تو جه داشت شنزن شهر دریایی دارای آب و هوای گرمسیری با تابستان گرم، زمستان های معتدل و مقدار زیادی باران می باشد.داغترین ماههای سال ماه ژوئیه و اوت است فصل بارانی از ماه مه تا سپتامبر است.در این شهرستان  گاهی اوقات توفان در طول ماه های ژوئیه و اکتبردیده میشود.

شرق شهر چینی آن سوی آب ها - Overseas Chinese Town East - در منطقه Da Meisha در شهر شنزن چین واقع شده است . که مساحتی حدود 9 کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است. این منطقه ی زیبا و دیدنی از دو پارک موضوعی مجزا تشکیل می شود ، این دو بخش عبارتند از دره بومی (Ecoventure Valley ) و دره تفریحی نهر چای-Tea Stream Resort Valley .
دره بومی - Ecoventure Valley :
دره بومی شامل پنج ناحیه اصلی است : تالاب امواج خروشان، دهکده دریایی، تند آب های جنگلی ، تنگه ی ماجراجویی  و کوهستان قله ها .ورزشهای آبی در این منطقه انجام می شود. این رابطه همزیستی بین طبیعت و انسان را به تصویر می کشد. شما می توانید لذت ببرید از موسیقی و رقص آب در این منطقه.با وارد شدن به پناه گاه موجود در دره بومی شما می توانید از آبشار بزرگ و با شکوهی که می بینید لذت ببرید. این آبشار بزرگترین آبشار در کنارسواحل چین به شمار می رود.

دره تفریحی نهر چای-Tea Stream Resort Valley:

چهار بخش در دره تفریحی نهر چای وجود دارد: شهر چای باستان، Interlaken، باغ تالاب و Sanzhou باغ چای.
در دره تفریحی نهر چای Interlaken،  شما می توانید ساختمان های سبک غربی را مشاهده کنید. که شما را مانند یک مسافر کشور اروپایی در خود فرو می برد. و باغ Sanzhou باغ چای است. در این منطقه، دره بامبو، پل ها ، مناظر دلربا از چشم انداز های طبیعی محیط زیست را به تصویر می کشد، آواز خواندن، تپه های چای سبز ، چای چیدن زنان همراه با لباسهای  روشن و جذاب .


 

مرکز تماشای مریدین - Meridian View Centre 

meridian.jpg

 

مرکز تماشای مریدین - Meridian View Centre  که میتوان آنرا پنجره ای از ارتفاع بسیار زیاد به شهر شنزن دانست . که در طبقه 69 ، ساختمان Diwang در میدان Shun Hing   واقع شده است.که این 69 طبقه را با آسانسور فقط در 50 ثانیه می توان طی کرد . این مرکز با ارتفاع 384 متری اش ، برفراز بلندترین ساختمان شهر شنزن واقع شده است. این مرکز را می  توان به سه بخش تقسیم کرد : بخش اداری ، بخش خصوصی خرید و قسمت مربوط به آپارتمان های تجاری .
مرکز تماشای چشم انداز نصف النهار ( Meridian View Centre ) ، دارای 15 بخش سرگرم کننده است . با واقع شدن در طبقه فوقانی عمارت Diwang ، توریست ها می توانند یک نمای پانوراما یعنی 360 درجه کامل و زیبا از شهر شنزن و همچنین شهر هنگ کنگ را از طریق تلسکوپ های مخصوص که در محل تعبیه شده است ، به مشاهده بپردازند.ماشین ها و مردم در خیابان های شهر شنزن به مانند مورچه های کوچک از بلندای این ساختمان دیده می شوند. رودخانه ی شهر شنزن ، همچون ، روبانی سبز رنگ شنزن را به هنگ کنگ وصل می کند. قیمت بلیط 60 یوان می باشد.

منطقه زیبای کنار دریای Da Meisha و Xiao Meisha

دو ساحل جالب و زیبا در ساحل دریا در خلیج دیپنگ یا  Depeng در منطقه یانتیان یا Yantian  شهر شنزن به نامهای Da Meisha و Xiao Meisha موجود می باشد. که مردم آنها را بسیار دوست دارند . میهمان سراها ، هتل ها ، ویلاها و خانه های مخصوص کمپینگ بسیاری در این منطقه ها  در ساحل دریا  برای توریستها ساخته شده است .
ساحل Xiao Meisha را به عنوان « هاوایی شرق » نیز می شناسند . این منطقه دیدنی ، از سه طرف با کوه های سرسبز خوش منظره احاطه شده است ، و از یک سمت رو به دریای آبی دارد. دریا و ساحل با یک حلال طلایی از شن از همدیگر جداشده اند . یکی از امتیازات مهم این ساحل مشهور وجود آب تمیز و پاکیزه جهت استحمام است.صدای خنده و شادی از همه جای ساحل شنیده می شود و وقتی شب از راه می رسد رایحه خوش انواع غداهای کباب شده روی باربیکیو ها بو مشام می رسد.
اما ساحل Da Meisha ، طویل ترین ساحل شهر شنزن به حساب می آید .ساحل شنی زیبای این منطقه با شن های نرم و روانش از شهرت خاصی برخوردار است ، موج سواری در ساحل Da Meisha جزو یکی از پرطرفدارترین دیدنیهای شهر شنزن می باشد.اما نکته دیگر این است که شما در این ساحل می توانید مجسمه های مختلفی را ببینید. که در نوع خود بسیار زیباست.
 

 لوتوس هیل یکی از تپه های معروف واقع در بخش شمالی مرکز شهر شنزن، و از دیدنیهای شنزن است منطقه ایست زیبا  دارای ارتفاع 532 متر از سطح دریا لوتوس هیل در تمام قسمتها شیب دار نیست،مسیری است که با قدم زدن در امتداد مسیر کوه پیچ در پیچ، مسافران می توانند  از معماری مدرن لذت ببرند در حالی که همزمان میتواننداز لذت کوهنوردی بدون احساس خستگی استفاده کنند.
 


در ساحل خلیج شنزن پارک مینیاتوری ساخته شده است  که نمایش تاریخ، فرهنگ، معماری باستانی و هنر و آداب و رسوم  گروه های قومی در چین را به تصویر می کشدکه در منطقه  خوش منظرزیبایی قرار داردبا مساحت 30 هکتار، کل پارک را می توان به دو بخش تقسیم کرد. در یک بخش آن بیش از 100 جاذبه های توریستی چینی وجود داردند
  گردشگران میتوانند در آنجاقدیمی ترین پل سنگی در جهان.ستاره شناسی باستانی، قدیمی ترین  رصدخانه،  قصر موزه  مجسمه بودا، آرامگاه چنگیز خان، آرامگاه مینگ، معبد بهشت ​​معبد کنفوسیوسی وغیره را ببینند

علاوه بر این، اتومبیل و قطار در پارک می تواند مسافران را به هر بخش منتقل کنند. به طوری که آنها می توانند اجرای فوق العاده مراسم عروسی  امپراتور Guangxu در سلسله چینگ، مراسم  ارائه قربانی در معبد ومراسمات دیگر را راببینند.

 
دو تا از بهترین استراحتگاه ساحلی شنژن که بااستقبال گسترده روبرو است دریای چین جنوبی، Dameisha و XIaomeisha است و به عنوان "هاوایی شرق" تلقی میشود واقع درخلیج Dapeng  نقطه تفریحی مورد علاقه برای مردم محلی که تعطیلات خود را در میان مناظر سرسبز حاره، و هوای تازه میگذرانند
1،000 متری ساحل مناسب است برای از بین بردن کسلی روز در مقابل نور خورشید . بازدید کنندگان می توانند، با این حال، تعداد بیشماری از فعالیت های تفریحی مشترک در اینجا، از جمله شنا، والیبال ساحلی، موج، غواصی و قایقرانی دریارا تجربه کنند.

صفحه قبل 1 صفحه بعد

درباره وبلاگ


تمام اطلاعات لازم جهت تور چین |تور پکن| تور گوانجو |تور شانگهای| تور هانگزو |ویزا| بلیط |هتل |قیمت |خرید را در این سایت تخصصی تور نمایشگاهی چین بیابید
آخرین مطالب

نويسندگانخبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 148
بازدید دیروز : 618
بازدید هفته : 5237
بازدید ماه : 10481
بازدید کل : 66206
تعداد مطالب : 872
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 3