تور چین |ویزای چین -قیمت مناسب ، ارزان ،با کیفیت
هر آنچه که برای مسافرت به چین لازم دارید

نقاشی مشهور که «نقشۀ رود شان هه در پنجمین موقعیت نجومی خورشید در مسیر خود» نام دارد،از دیدنی های چین است که 25 سانتی متر ارتفاع و 5 متر و 28 سانتی متر طول دارد و به قلم «جآن تسه دون» نقاش مشهور دوران سلسلۀ سون شمالی چین ترسیم شده است.
وی نقاش فرهنگستان هنر امپراطوری بود و به ویژه به ترسیم عرابه، اسب، خیابان، شهر و کشتی علاقۀ زیادی داشت.
وی در این اثر مشهور و تاریخی با کمال مهارت و به شکلی واقعی مناظر شکوفای دو ساحل رود «بآن» در پایتخت آن زمان را ترسیم کرده است.
این نقاشی از راست شروع می شود و نخست مناظر روستایی یعنی حومۀ پایتخت سلسلۀ سون شمالی را می نمایاند. در این بخش دهقانان اسب های بارکش را به سوی شهر می رانند. بخش میانی به طور عمده نمایشی از مناظر دو ساحل رود «بآن» است.
این رود در آن زمان مرکز کشتیرانی سون شمالی و راه عبور و مرور بازرگانان جنوب و شمال بود. در این قسمت نقاشی کشتی ها دیده می شوند که در حال حمل و نقل بار هستند و به یاری کشتی های یدکی و یا زور بازوی پاروزنان به پیش حرکت می کنند. بعضی کشتی ها در ساحل پهلو گرفته اند و به بارگیری و باراندازی مشغولند.


GetBC(270);

یکی از شهر های زیبا چینی که دیدنی های چین را در خود دارد شهر تیان شویی است که بهتر است است در تور چین بازدید از این شهر فراموش نشود درموزۀ تيان شويي سرشار از آثار كاغذي و اسناد باستاني از جنس هاي مختلفي چون پارچه و خيزران و خشت و غيره است كه بنا به ويژگي هاي دوران مزين به نوشته هايي با انديشه نگارهاي متفاوت از انديشه نگارهاي چيني امروزي هستند. يكي از مهم ترين قطعات باستاني،‌ تكه كاغذي است كه روي آن نقش كوه و رود و درخت ديده مي شود. بافت كاغذ خيلي زمخت و درشت به نظر مي رسد
در موزۀ تيان شويي مجسمه اي ازجان چیان سوار بر اسب و حامل يك پرچم در دست وجود دارد كه نخستين فرستادۀ چين به امپراطوري ايران بوده است. جالب توجه آن كه در آن زمان امپراطوري ايران را به زبان چيني «ان شي» مي خواندند كه تغيير شكل يافتۀ نام «اشكانيان» است. نام ديگري كه در زبان چيني به ايران اطلاق شده،‌ «بو سي»،‌ تغيير شكل يافتۀ پارسه يا پــِرسيا است. امروزه در چين، ايران با تلفظ «يي لآن» شناخته مي شود.
شهر تيان شويي شهرت و اهميت ويژۀ ديگري نيز در تاريخ چين دارد. بنا به افسانه‌ها و باورهاي چيني،‌ تيان شويي نخستين پايگاه شكل گيري تمدن چيني با محوريت «نخستين مرد» به نام فو شي است. شخصيتي كه معادل شخصيت كيومرث در افسانه هاي ايران باستان است
معبد پانصد ساله و زيباي فو شي از مكان هاي ديدني شهر تيان شويي است. كتاب مشهور «يي جين» كه در ميان چيني ها براي تخمين آينده و خوش يمني يا بد يمني تصميماتشان كاربرد دارد و بر تركيب شش خط يين و يآن استوار است، بر اساس فلسفۀ فو شي، نخستين مرد چيني، تنظيم شده است.

 

 grand canal of china

گراند کانال چین - grand canal of china ، همچنین به عنوان کانال بزرگ پکن-هانگزو شناخته می شود، طولانی ترین کانال یا رودخانه  مصنوعی در جهان است. که از پکن شروع می شود و از طریق تیانجین و استان هبی، شاندونگ، جیانگ سو عبور می کندژجیانگ به شهر هانگزو ارتباط رودخانه زرد و رودخانه یانگ تسه است. قدیمی ترین بخش کانال به قرن 5 قبل از میلاد بر می گردد.طول گراند کانال 1776 کیلومتر (1104 مایل) است. بیشترین ارتفاع آن در کوه های شاندونگ می باشد.که این کانال به یکی از جاذبه های چین تبدیل شده است.

 

 

city

شهر لان جوئو مركز استان گان سو شهر پیشرفته و مدرن است كه پس از طي 15 ساعت راه با قطار از دون هوآن به آن خواهید رسید . شهر لان جوئو تنها شهر چين است كه رود زرد، نه از كنار آن، بلكه از ميانش مي گذرد. در اطراف رودخانه مناظر سنتي و مدرن بسياري وجود دارد. مردم زيادي سرگرم عكس گرفتن در كنار مجسمۀ مشهور «رود مادر» در ساحل رود زرد هستند. در آن سوی ساحل مساجدي با گنبدهاي سبزرنگ به چشم مي خورد. گان سو يكي از استان هاي چين است كه جمعيت مسلمان زيادي را در خود جای داده است .

باغ يايان یکی از پارکهای مشهور ،زیبا و کلاسیک شانگهای در منطقه Anren Jie می باشد.باغ يايان در سال 1557 و در زمان سلسله Ming(1368-1644 با مساحتی بالغ بر 20000 متر مربع و به وسیله یکی از افسران وی به نام Panساخته شد که به نام وی Pan Yuduan نامیده شد.
Yu در زبان چینی به معنی با صفا, خوشایند و رضایت بخش است.این پارک در ابتدا برای پدر و مادر Pan ساخته شد.این باغ در طول 400 سال عمر خود توسط بازماندگان Pan رو به ویرانی و خرابی نهاد اما در سال 1760 توسط تعدادی از بازرگانان خریداری و عملیات بازسازی در آن به مدت 20 سال انجام می شود.در این باغ 6 منطقه دیدنی و یا سالن به نامهای Sansui Hall, Wanhua Chamber, Dianchun Hall, Huijing Hall, Yuhua Hall و قسمتهای داخلی باغ وجود دارد.که به یکی از جاذبه های شانگهای و دیدنی های چین تبدیل شده است.

 

تور چین در لحظه سال نو 1392 امسال عید نوروز را با تجربه ای جدید شروع کنید. با تور چین در لحظه سال نو 92 در کنار دیوار چین این دست ساخته بزرگ بشر سال نو را آغاز کنید.

زمان پرواز : سه شنبه 29 اسفند 91

زمان برگشت : شنبه 10 فروردین 92

جشن ویژه سال نو در کنار دیوار چین

اهدای عیدی نوروزی به شرکت کنندگان تور چین

 

 

TheBeijingHotel

هتل بیجینگ -  The Beijing hotel -این هتل 5 ستاره پکن مکان سنتی و مرکزی تعدادی از اتاق‌هایی را که با سلیقه تزیین شده‌اند، به همراه چشم‌اندازهایی به شهر ممنوعه پیشنهاد می‌کند. از دیگر امکانات این هتل همچنین میتوان به سالن بولینگ 8 خطی و حیات‌های سرپوشیده تنیس و اسکوآش اشاره کرد.
نشانی: 33 East Chang An Avenue
تلفن: 00861065137766

كارشناسان و متخصصان طب سنتی چيني ٬ بيماران بين المللي و داخلي را كه از بيماري هاي سخت و مزمن رنج مي برند را درمان مي كنند .و به همین خاطر تور درمانی چین نیز به انواع تور های مسافرتی در کنار تور چین اضافه شده است.و کسانی را در بر می گیرد که برای درمان به چین می آیند . تا از طب سنتی چینی استفاده کنند.
 در پاسخ به وفاداري و خدمات برجسته اي كه براي بيماران بين المللي در طول سال هاي اخير انجام گرفته است. دولت چين عنوان بيمارستان صليب سرخ بين المللي را در 27 اكتبر سال 2005 ميلادي به مراکز درمانی طب سنتی چین جايزه داده است . به همين علت است كه بيمارستان صليب سرخ طب سنتي چين مورد استقبال در جهان است . بيماران بيش از صد كشور مختلف براي درمان به آنجا مي روند از سال 2006 تا 2010 بيش از هزار بيمار از كشور هاي مختلف در اين بيمارستات بستري شده اند.و به درمان پرداخته اند.

تور چین تور لحظه آخری اسفند 91

تور لحظه آخری تور 10 روزه

زمان حرکت پنج شنبه 10 اسفند ماه 1391 مصادف با 28 فبریه 2013

زمان برگشت یک شنبه 20 اسفند ماه 1391 مصادف با 10 مارس 2013

با ما در تورچین همراه باشید.

زمان بسرعت سپری می شود . از هم اکنون برنامه ریزی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

 

لان جوئو مركز استان گان سو شهر مدرني و بزرگي است كه پس از طي پانزده ساعت راه با قطار از دون هوآن به آن مي رسيم. لان جوئو تنها شهر چين است كه رود زرد، نه از كنار آن، بلكه از ميانش مي گذرد. در اطراف رودخانه مناظر سنتي و مدرن بسياري وجود دارد. مردم زيادي سرگرم عكس گرفتن در كنار مجسمۀ مشهور «رود مادر» در ساحل رود زرد هستند. در سوي ديگر ساحل مساجدي با گنبدهاي سبز به چشم مي خورد. گان سو يكي از استان هاي چين است كه جمعيت مسلمان زيادي دارد.میتوان گفت یکی از دیدنی های چین این شهر زیبا است که در صورت داشتن زمان زیاد در تور چین بهتر است فراموش نشود
 

ویزای چین

ویزای یکماهه تجاری عادی چین هزینه ای معادل 380 دلار در بر دارد. و مدت زمان لازم برای دریافت این ویزا 25 روز کاری می باشد.

تور چین تور نوروزی

 لحظه سال تحویل سال 1392 در کنار دیدنی های چین 

همراه با تورچین درکنار سایر توریست ها در چین

زمان حرکت دوشنبه 25 اسفند ماه 1391

زمان برگشت پنج شنبه 5 فروردین ماه 1392

با پذیرایی و هدیه ویژه نوروزی تور چین

مراسم نوروزی 92 شاد و مفرح و خاطره انگیز

با ما در تورچین همراه باشید.

زمان بسرعت سپری می شود . از هم اکنون برنامه ریزی کنید.

تجربه لحظه سال تحویل در خارج از کشور

 

طب سنتي چين با 5000 سال سابقه قديمي ترين طب در جهان است.در حال حاضر در زمينه هاي پزشكي ٬ بزرگترين دست آورد انسان طب غربي و طب سنتي چين است.  پزشكي غربي در درمان حدود 30% از تمام بيماري هاي انسان مفيد است مانند : كمك هاي اوليه ٬ جلو گيري از گسترش بيماري هاي همه گير و تداوم فعاليت هاي زندگي ٬ با تكيه بر بررسي دقيق و تشخيص آن با امكانات مدرن . در حالي كه طب سنتي چيني در درمان حدود 70% از بيماري هاي انسان مانند : التهاب مزمن ٬ درد مزمن ٬ عدم تعادل كاربردي ٬ اختلالات سيستم ايمني ٬ عفونت هاي ويروسي ٬ بيماري پروليفراتيو ٬ شرايط بحراني ٬ مشكلات وابسطه به پيري ٬ مواجه شدن با سندرم هاي عمومي و انواع مشكلات مزمن و بيماري هاي صعب العلاج و ... بسيار مؤثر مي باشد .همانطور كه مي دانيد طب غربي بهترين راه حل براي شرايط حاد است با اين حال براي درمان بيماري هاي مزمن ٬ بيشتر مردم داروهاي گياهي و سالم را ترجيح مي دهند كه اين گرايش به داروهاي گياهي روز به روز بيشتر مي شود زيرا داروهاي شيميايي و عوارض جانبي آن در مردم ايجاد نگراني مي كند . در حالي كه طب سنتي چيني مشتمل است بر گياهان طبيعي و درمان گياهي و طب سوزني و ماساژ طبي زير نظر متخصصان اين رشته نتيجه مطلوبي را در درمان بسياري از بيماريهاي صعب العلاج دارد لذا بيشتر مردم جهان به طب سنتي چيني علاقه مند هستند .
تاريخ هزاران ساله چين بيانگر اين است كه طب سنتي چيني بهترين راه حل براي مشكلات مزمن و بيماريهاي صعب العلاج است.بنابراين طب سنتي چيني مؤثر ترين سيستم درماني جهان است. به هر حال برخی از هموطنان گرامی زمانی که از تور چین استفاده می کنند شاید بد نباشد . سری هم به درمانگاههای  طب سنتی چین بزنند.که می تواند در نوع خود یکی از جاذبه های دیدنی چین باشد.

تور چین اسفند 91

زمان حرکت یکشنبه 7 اسفند ماه 1391 مصادف با 25 فبریه 2013

زمان برگشت چهارشنبه 16 اسفند ماه 1391 مصادف با 5 مارس 2013

با ما در تورچین همراه باشید.

زمان بسرعت سپری می شود . از هم اکنون برنامه ریزی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

 

 مزارع-چای-سی-جوان-کوه-مون-شان-معروف-کشور-چین

چای را همه مي شناسند و نوشيده اند .  چین محل اصلی تولید چای محسوب می شود و قبل از کشورهای دیگر جهان منابع درخت چای را کشف و از آن استفاده کرده است . اگر به چین سفر کنید ، به غیر از دیدنی های چین کوه ها و منظره های معروف چین ، سفر به محل تولید چای چین ومزارع آن نیز نوعی انتخاب عاقلانه محسوب مي شود . در آنجا می توانید شخصا متوجه شوید که چای چطور تولید می شود
 اگر از شهر " چنگ دو " مرکز استان " سی چوان " چین واقع در جنوب غرب این کشور حرکت کنید ، در حدود 130 کیلومتری غرب منطقه کوه بلند و زیبايي را مشاهده خواهيد كرد . این کوه " مون شان " مرکز مشهور تولید چای چین است . هنگامی که با خودرو در راه کوهستانی پرفراز و نشیب حرکت میکنید ، می توانید شاهد پوشش مه و ابردر منطقه كوهستاني باشيد و در دامنه کوه در کنار راه باغهای چای بسیار سبزنيز چشمنوازي مي كند و همزمان چایکاران در اين مزارع چاي مشغول کار هستند .
کوه " مون شان " بیش از 2000 سال تاریخ کشت چای دارد . گفته می شود که در آن موقع ، مردی با نام " اولی جن " بطور تصادفي با تاثيرات درماني و موثر بودن چاي براي از بین بردن خستگی آن را کشف کرد . از آن به بعد ، او شروع به کشت درخت چای کرد . این اولین بار بود که در تاریخ چین مردم درخت چای می کاشتند . به دلیل آنکه کوه " مون شان " تمام سال از مه پوشیده می شود و آب و هوای انجا مرطوب است ، برای کشت درخت چای بسیار مناسب است . بتدریج ، چای کوه " مون شان " شهرت يافت . چینیان مي گويند که خانه چای جهان چین و خانه چای چین کوه " مون شان " است . پیشنهاد میکنیم درتور چین خود از این مکان زیبا دیدن کنید برایتان خاطرات خوبی به یادگار میگذارد.
 

هتل

این هتل زیبای 5 ستاره در شانگهای چینقرار دارد که از تمام نقاط شهر می توان به راحتی به آن راه پیدا کرد . هتل Oriental دارای 260 اتاق است و هر یک از میهمانان می توانند از تسهیلاتی چون تهویه مطبوع ، مرکز نگهداری از کودکان ، سالن استراحت ، بار ، آرایشگاه و سالن زیبایی ، کافی شاپ ، تلفن ، لاندری ، مینی بار ، پارکینگ ، رستوران ، خدمات اتاق ، تلویزیون ، ماهواره ، استخر ، زمین تنیس بهرمند گردند . این هتل همان Shanghai International Convention سابق است .این هتل یکی از هتل های شیک ولوکس شانگهای است.
 
 

 

درخواست ویزای چین
تاریخ تکمیل:
لطفا قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه فرمائید
1-خواهشمنداست این فرم رابه طورکامل وبون قلم خوردگی تکمیل فرمایید.
2-مسئولیت عدم تکمیل فرم یا نقض در آن منجربه عدم صدورویزاگرددبرعهده آژانس است
3-مسئولیت هرگونه عدم تطابق اطلاعات با مشخصات مسافربعهده مسافر یا آژانس است
مدارک مورد نیاز
1-کپی صفحات اول ودوم وتوضیحات شناسنامه
2-دو قطعه عکس رنگی 3.5 * 5  تمام رخ با زمینه سفید
3-پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار
مشخصات فردی مسافر
2-نام خانوادگی(مطابق گذرنامه):
1-نام(مطابق گذرنامه):
 
4-شماره شناسنامه:
3-تاریخ تولد به سال شمسی:
6- نام پدر:
5- کد ملی:
7- آدرس دقیق محل اقامت:
   
9- شماره تلفن همراه:
8- شماره تلفن منزل با کد شهر:
10- شغل و سمت:
مشخصات محل کار ،مدرسه،دانشگاه، سازمان
11- نام محل کار :
 
12- آدرس دقیق محل کار:
   
13- شماره تلفن محل کار:
سایر اطلاعات
14- آیا تا به حال به چین سفر کرده اید
  
15-در یک سال گذشته به چه کشورهایی سفر کرده اید؟
 
نام وامضاء اقدام کننده
 
مهر و امضاء آژانس همکار :
امضاء متقاضی:
       
 

 

یکی از دیدنی های چین مزارع برنج آن است مزارع تراس مانند برنج در روستای لانگ ژنگ در کشور چیناز زیبایی های این بخش است این مزارع برنج در نزدیکی رودخانه و به صورت طبقه طبقه از پایین تا بالای کوه واقع شده اند و مناظر بسیار زیبایی را پدید آورده اند. این مزارع در فصلهای مختلف رنگهای بسیار زیبایی به خود میگیرنددر تور چین حتما به این مزارع هم سری بزنید

تور چین لحظه آخری اسفند 91

پرواز ایران ایر شنبه 5 اسفند ماه 91

ساعت پرواز 19 عصر

7روز پکن 3 روز شانگهای

King-Wing-Hotel-Beijing_001.jpg

 

هتل کینگ وینگ -Kingwing hotel ، در منطقه مرکزی و بازرگانی پکن واقع شده. هتل فقط 5 دقیقه از مرکز تجارت بین المللی و 30 دقیقه از فرودگاه فاصله دارد. اینجا مناسبترین منطقه توسعه اقتصادی پکن است. هتل دارای 341 اتاق در انواع مختلف است. امکانات رایگان هتل شامل استخر، سونا، زمین تنیس، ماهواره، تلویزیون، صندوق امانات، سشوار، آواز، پارکینگ و سرویس 24 ساعته برای اتاق است، و امکانات شارژی نیز شامل مهد کودک، سالن زیبایی، بوتیک، کرایه اتومبیل با راننده و بدون راننده، سالن کنفرانس، سالن ژیمناستیک و سرویس لباسشویی میباشد.
نشانی: Beijing chaoyang district section of the south road, zip code: 100021
تلفن: 00861067668866

زمانی که با تور چین به این کشور زیبا مسافرت می کنیم چه خوب است که در مورد برخی از آثار خاص آن کشور نیز اطلاعاتی داشته باشیم. مانند اینکه  بزرگترین مجسمه بودا در جهان که از سنگ تراشیده شده در شهر "لیشان" در جنوب استان سیچوان کشور چین قرار دارد.این تندیس عظیم‌الجثه بودا 71 متر ارتفاع دارد که به صورت نشسته ساخته‌شده و در دل رشته کوه شهر لیشان در کشور چین قرار دارد و در روی پاهای که هر کدام ۸٫۵ متر طول است ۱۰۰ نفر جای می‌گیرند.بزرگترین مجسمه بودا این بنا در کوهستانی در کنار یک رودخانه بنا شده، به عنوان بزرگترین بنای سنگی بودا در جهان شناخته می‌شود و یکی از مهم ترین مکان‌های مقدس بودائیسم است.
بزرگترین تندیس بودا در سال 1969 به عنوان میراث جهانی در یونسکو به ثبت رسید.گفتنی است که حتی با زلزله 2008 میلادی در چین کوچکترین آسیبی به این مجسمه وارد نشده است. قدمت این مجسمه به دوران سلسله تانگ در سال های907-618میلادی برمی گردد.


این منطقه سالانه پذیرای 14 میلیون نفر توریست است.هنگ‌کنگ دارای ارتش نیست چرا که مسئولیت دفاع آن با دولت مرکزی چین است ولی دارای نیروی پلیس مسلح مستقل می‌باشد. این منطقه به مدت 150 سال تحت استعمار و سپس اجاره بریتانیا بوده است.
هنگ‌کنگ در سازما‌ن‌های بین‌المللی و منطقه‌ای همچون سازمان تجارت جهانی، اپک، اسکاپ، پلیس بین‌الملل، اتاق بازرگانی بین‌المللی، کنفدراسیون جهانی کار و ... عضویت دارد و قریب به 120 کشور خارجی و 5 سازمان بین‌المللی در این منطقه دارای دفتر نمایندگی می‌باشند.
 هنگ‌کنگ مرکز تجارت جهانی در منطقه شرق آسیا و حوزه اقیانوسیه است و بسیاری از کشورها و شرکت‌ها مرکز فعالیت‌های منطقه‌ای خود را در هنگ‌کنگ دایر کرده‌اند.
در هنگ‌کنگ انتقال سرمایه و ورود و خروج کالا آزاد و روان است و آزادترین اقتصاد جهان طی 16 سال متوالی را داراست.
و چین، ژاپن، سنگاپور و تایوان عمده شرکای وارداتی هنگ‌کنگ را تشکیل می‌دهند.
 خشکبار، چرم، پوست، سنگ‌های ساختمانی، سنگ آهن و ... از جمله صادرات ایران به هنگ‌کنگ و قطعات کامپیوتر و ماشین‌های اداری، تجهیزات مخابراتی، لوازم خانگی، پوشاک و ... از جمله واردات هنگ‌کنگ به ایران می‌باشد.
 بیش از 80 درصد صادرات ایران به هنگ‌کنگ را خشکبار تشکیل می‌دهد و در سال 1385 برای اولین بار هنگ‌کنگ بزرگ‌ترین وارد کننده خشکبار از ایران شد.

شانگهای به عنوان بهشت خرید یا پاریس شرق معروف است. بنابراین اگر شمابا تور چین سفرمی کنید بازدید و خرید از این شهر را از دست ندهید
مراکز خرید شانگهای به طور مشخص به چهار ناحیه یا خیابان تقسیم می شوند.
1-خیابان نانجینگ رود 2- نانجینگ رود شرقی 3- نانجینگ رود غربی 4- مراکز وخیابانهای متفرقه
خیابان نانجینگ رود (Nanjing Road) از جمله مراکز درجه یک خرید درشانگهای و چین است.این شهر دارای مجموعه ای گسترده و متنوع از مغازه ها و فروشگاه ها از سالیان بسیاردورتا به امروز می باشد.
از دیگر خیابان های معروف شانگهای می توان به خیابان Huaihai اشاره کرد که کمتر از خیابان نانجینگ معروف نیست و به ظرافت و ریزه کاری معروف است و مارکهای بین المللی در آن شعبه دارند.در این خیابان از دیدن مراکز خرید Parkson و مرکز خرید و مد Maison غافل نشوید که اعتبار این خیابان به مراکز یاد شده است.مچنین برای خرید لباسهای ارزان قیمت به مراکز زیر حتما سری بزنید:
فروشگاه های خیابان Hong Kong , مرکز خرید Dimei و Xiang Yang Road .
خیابان North Sichuan مرکزی است که کالاهای ارزان قیمت را به شما ارائه می کند و اولین انتخاب مردم شانگهای است.
 

در چین مراکز خرید زیادی است اما بعضی از آنها بسیا ر شلوغ است اما در این میان هستند کسانی که عادت به خرید در محیط ارام دارند
مرکز خرید طلای پکن به عنوان مرکز خرید طلائی و بسیار خوب پکن دارای شهرت بسیار زیادی است در حال حاضر به عنوان دومین مرکز خرید پکن و جهان است.این مرکز خرید 6 طبقه دارای مساحتی بالغ بر 6000.000 میلیون فوت مربع است که بیش از یک هزار فروشگاه را که دربردارنده مارکهای معتبر خارجی و داخلی است را در خود جای داده است.
دیگر مرکز خرید چین مرکز خرید جدید جنوب چین است که در شهرستان Dongguan در استان گوانگدونگ واقع شده است و دارای مساحتی بالغ بر 892.000 مترمربع است و در سال 2005 افتتاح گردیده است و دارای 2350 فروشگاه است.
دیگر مرکز خرید معروف در شانگهای است که شاهراه بزرگ خرید معروف است که در طبقه زیرین برجهای دوقلو شانگهای قرار گرفته است و دارای 6 طبقه است که در آن انواع کفش لوازم خانگی کالاهای چرمی خانگی لوازم الکتریکی و غیره به فروش می رسد این مرکز همچنین دارای سوپر مارکت سینما رستوران و مراکز تفریحی گوناگون است.
یکی دیگر از مراکز خرید مهم در جین مرکز خرید Plaza Causeway میباشد که دارای 65000 متر مربع زیربنا میباشد که از ویژگیهای آن ارائه انواع مارکهای معتبر خارجی  اجرای مد لباس محل تفریح کودکان و برنامه های ورزشی و تفریحی گوناگون برای مراجعه کنندگان است.
از مراکز خرید معتبر دیگر در چین میتوان به Plaza 66 در شانگهای ,مرکز خرید CITIC Plaza در گوانگجو و فروشگاه بزرگ  apm در پکن اشاره کرد.

در حال حاضر نزدیک به یک هزار کانال تلویزیون اعم از ملی، محلی و بین‌المللی در چین در حال فعالیت هستند. 
 زمانی که نام چین در عرصه رسانه‌ای مطرح می‌شود شاید تنها خبرگزاری شینهوا و روزنامه چاینا دیلی برایمان آشنا باشد و دیگر رسانه‌های این کشور قدری ناآشنا.
شاید یک دلیل آن کمبود مترجم زبان چینی باشد و دلیل دیگر عدم آشنایی رسانه‌های دو کشور از یکدیگر.
در طی 30 سال گذشته برنامه‌های دولت در حوزه فرهنگی، رسانه‌ای و تبلیغاتی به گونه‌ای سیاستگذاری شد که تعداد مخاطبان بیشتری را جذب و با توسعه کمی رسانه‌ها بازار داخلی این صنعت به مرز توسعه یافتگی رسید.
بر همین اساس در طول این مدت تعداد رسانه‌های تصویری از جمله تلویزیون گسترش قابل توجهی یافت و در حال حاضر قریب به یک هزار کانال تلویزیون اعم از ملی، محلی و بین‌المللی در این کشور در حال فعالیت هستند.
استودیو تلویزیون ملی چین در حال حاضر به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، اسپانیولی، روسی، عربی، ژاپنی و کره‌ای اقدام به پخش برنامه کرده و رادیوی بین‌المللی چین نیز به 64 زبان زنده دنیا برنامه پخش می‌کند.
گفتنی است همه استان‌های چین دارای سازمان‌های تلویزیون محلی با کانال‌های متنوعی هستند که برنامه‌هایی را به زبان‌های محلی تولید و پخش می‌کنند.
از نکات قابل توجه کنترل شدید فضای مجازی در این کشور است و بسیاری از سایت‌ها از جمله فیس‌بوک در چین فیلتر هستند.
چین در حال حاضر سعی دارد با فیلترینگ هوشمند تا حدودی فضای محیط‌های اجتماعی را تحت کنترل داشته باشد. این کشور در کنار ایجاد دو نهاد پلیس سایبری که به صورت علنی در مراکز پلیس به رهگیری ارتباطات شهروندان مشغول هستند، اقدام به ایجاد ارتش سایبری نیز کرده که به صورت مخفی در فضای سایبری مشغول به فعالیت است.
 در حال حاضر چین دارای یک موتور جستجوگر چینی تحت عنوان «بایدو» است که مورد توجه چینی‌ها قرار گرفته است. این سایت اکنون یکی از پردرآمدترین بنگاه‌های اقتصادی در زمینه خدمات اینترنتی در چین است و مدیر آن نیز ثروتمندترین فرد چین می‌باشد.
علاوه بر آن سایت دیگری به نام «سینا» خدمات مرتبط با ایجاد وبلاگ‌ها و محیط‌های اجتماعی را فراهم کرده است.
 بسیاری از مردم چین به دلیل مشغله کاری ترجیح می‌دهند اجناس و اقلام مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند.
به همین دلیل خرید در چین به صورت اینترنی آمار بالایی دارد.
 

پارک ملی دره 9 روستا از دیدنی های چین است امتیاز این پارک ملی به آبشارها، روستاهای تبتی، رودهای خوشرنگ و جانوران ویژه میباشد. این پارک بیشتر به رویا شبیه است تا واقعیت. در بعضی از 9 روستایی که این دره نام خود را از آنها گرفته است هنوز ساکنانی وجود دارد.گردش در سراسر این پارک و مشاهده ویژگی های منحصر به فرد آن حدود 3 روز وقت لازم دارد.در تور چین بازدید از این پارک زیبا را فراموش نکنید.

 

تور چين .تور شانگهای.تور هانگزو.تور شنزن.تور پکن.تور گوانجو
1-plan

  تور چین ویژه به مدت 11شبانه روز

هتل تور چين :         هتل بیجینگ هوهای

  قیمت تور چين :
 
 هر نفر در اتاق 2 تخته                                   3600000   تومان

 هر نفر در اتاق 3 تخته                                   3500000  تومان

 هر نفر در اتاق 4 تخته                                   3400000   تومان

 
  خدمات تور چين :

پرواز ایرانی - اقامت همراه با صبحانه  - ترنسفر فرودگاهی - راهنماي فارسی زبان - بيمه مسافرتی

 
  توضيحات تور چين :

نرخ های فوق ارقام پايه بوده و  قيمتها بسته به روز رفت و برگشت ممكن است متغير باشد .

ساعت تحویل گرفتن اتاقها 14:00 و ساعت تخلیه اتاقها  12:00 می باشد.

اعتبار این تور تااز تاریخ اول بهمن ماه تا تاریخ دهم بهمن ماه 91می باشد.

احتمال تغییر قیمت تور چین با توجه به قیمت ارز می باشد.

به ازای نفرات کوچکتر از 10 سال مبالغ بالا نصف می شود.

Grand-Hyatt-Beijing_001.jpg

 

هتل گراند هیات پکن - grand hyatt beijing hotel  که یک هتل لوکس است و یکی از هتل های 5 ستاره چین است ، دقیقاً در گوشه میدان تیانانمن Tiananmen قرار گرفته و دارای یک استخر شنای سرپوشیده با طراحی تالاب‌های گرم‌سیری است. در اینجا 555 اتاق با دکور به سبک هندی وجود دارد و تمام انتظارات شما را از یک هتل دولوکس شامل یک چشمه آب گرم و یک مرکز آمادگی جسمانی بر آورده می‌کند. نزدیکترین ایستگاه مترو به این هتل ایستگاه Wangfujing است.
نشانی: 1 East Chang An Avenue
تلفن: 00861085181234

 

guilin_001.jpg

 

برخی شهر گویلین را زیباترین شهر کشور پهناور چین می دانند.گویلین به معنی جنگل شیرین می باشد.که در ساحل غرب رودخانه لی در جنوب چین قرار گرفته  و جنگل های سرسبز و طبیعت فوق العاده چین آن را احاطه کرده اند. علیرغم گرایش روزافزون چین به غرب و فرهنگ غربی، گویلین همچنان تاریخ غنی خود را حفظ کرده است.و به تمدن بومی خود می نازد.از دیدنی های گویلین می توان به : تپه خرطوم فیل، رودخانه شکوفه های هلو، و آبشار گودنگ اشاره کرد.دیدن گویلین به هموطنانی که از تور چین استفاده می کنند توصیه می شود.این شهرستان مدتهاست که بخاطر مناظر منحصر به فرد خود مشهور بوده است و یکی از محبوب ترین مقصد توریستی در چین می باشد.

تور چين .تور شانگهای.تور هانگزو.تور شنزن.تور پکن.تور گوانجو
1-plan

  تور هانگزو به مدت 9شب و 10 روز

هتل تور چين- هانگزو :         ویندام گراند هانگزو

  قیمت تور چين- هانگزو :
 
 هر نفر در اتاق 2 تخته                                   2150000    تومان

 هر نفر در اتاق 3 تخته                                   3250000  تومان

 هر نفر در اتاق 4 تخته                                   2150000   تومان

 
  خدمات تور چين- هانگزو :

پرواز ایرانی

اقامت همراه با صبحانه

ترنسفر فرودگاهی

راهنماي فارسی زبان

بيمه مسافرتی

 
  توضيحات تور چين- هانگزو :

نرخ های فوق ارقام پايه بوده و  قيمتها بسته به روز رفت و برگشت ممكن است متغير باشد .

ساعت تحویل گرفتن اتاقها 14:00 و ساعت تخلیه اتاقها  12:00 می باشد.

اعتبار این تور تااز تاریخ اول بهمن ماه تا تاریخ دهم بهمن ماه 91می باشد.

احتمال تغییر قیمت تور هانگزو با توجه به قیمت ارز می باشد.

درباره وبلاگ


تمام اطلاعات لازم جهت تور چین |تور پکن| تور گوانجو |تور شانگهای| تور هانگزو |ویزا| بلیط |هتل |قیمت |خرید را در این سایت تخصصی تور نمایشگاهی چین بیابید
آخرین مطالب

نويسندگان