تور چین |ویزای چین -قیمت مناسب ، ارزان ،با کیفیت
هر آنچه که برای مسافرت به چین لازم دارید

 
انواع ویزای قابل دریافت از کشور چین عبارتند از : ویزا گروهی ، ویزا انفرادی ، ویزا تجاری ، ویزا مولتی
ویزا گروهی چین ۱ ماه اعتبار دارد و در این مدت شما ۱۴ روز می توانید در کشور چین اقامت کنید. این نوع ویزا برای حداقل ۵ نفر صادر می شود که فقط به صورت گروهی امکان ورود و خروج از چین دارند. ویزا گروهی چین به صورت عادی در ۱۴ روز کاری و به صورت فوری در ۷ روز کاری اخذ می شود.
ویزا انفرادی چین ۱ ماه اعتبار دارد و شما ۳۰ روز می توانید در کشور چین اقامت کنید. این ویزا کلا در ۳ روز کاری اخذ می شود.
ویزا تجاری چین ۳ ماه اعتبار دارد و در این مدت شما ۳۰ روز می توانید در کشور چین اقامت کنید. این نوع ویزا در ۱۵ روز کاری اخذ می شود.
ویزا گروهی عادی ۹5 دلار /ویزا گروهی فوری ۱90 دلار
ویزا انفرادی ۱95 دلار/ ویزا تجاری ۲85 دلار
برای دریافت نرخ جدید ویزای چین لطفا تماس بگیریداین نرخها حدودی است و ممکن است افزایش و حتی کاهش یابد.لطفا برای دریافت نرخ جدید تماس بگیرید.

Tarim mummies

یکی از دیدنی های چین مومیایی های تاریم است مومیایی های تاریم مجموعه ای از چند مومیایی است که در Tarim Basin، Xinjiang امروزی در چین کشف شده است قدمت آنها به 1900 قبل از میلاد تا 200 میلادی برمی گردد. برخی از آنها با هندو اروپایی ها که زبان Tocharian داشتند آمیزش و معاشرت کردند، اگرچه این فرضیه قطعی نیست.یک تیم تحقیقاتی شباهت های ژنتیکی بین مومیایی ها پیدا کردند.اکثر مومیایی ها شبیه اروپایی ها هستند و قد بلندی دارند. سن آنها 2000 سال تا 4000 سال است.در تور چین بازدید از این مومیایی را فراموش نکنید.

 

 

تور چین در لحظه سال نو 1392 امسال سال نو را با تجربه ای جدید شروع کنید. با تور چین در لحظه سال نو 92 در کنار دیوار چین این دست ساخته بزرگ بشر سال نو را آغاز کنید.

زمان حرکت : سه شنبه 29 اسفند 91

زمان برگشت : شنبه 10 فروردین 92

جشن ویژه سال نو در کنار دیوار چین

اهدای عیدی نوروزی به شرکت کنندگان تور چین 

تخفیف ویژه برای خردسالان

موزه-یادبود-قتل-عام-نانجینگ-دیدنی-های-چین

موزه یادبود قتل عام نانجینگ موزه ای که به یاد  کشتارهای بیرحمانه ژاپنی ها در سال 1973 میلادی تاسیس شده است. در آن زمان ژاپنی ها به مدت 6 هفته چین را محاصره کردند. سربازهای ژاپنی 300000 مرد، زن و کودک چینی را مورد تجاوز، شکنجه  قرار داده . و یا به قتل رساندند.امروزه مردم چین یاد و خاطره کشته شدگان این حادثه تلخ را گرامی می دارند. در این موزه تصاویر، مجسمه ها و شرح خاطرات بازماندگان در دسترس بازدیدکنندگان قرار می گیرد. و اعلام برائتی از کشتار مردم بی دفاع می باشد. و به صورت یکی از دیدنی های چین در آمده است. هر چند که یادآور یک برگ ننگین تاریخ می باشد.

قیمت ویزای چین
ویزای توریستی انفرادی چین 160 دلار
ویزای فوری توریستی چین هر نفر 90 دلار
ویزای تجاری چین $F 320 دلار
ویزای تجاری فوری چین F 410 سه روز عادی
شرايط اخذ ويزا براي كشور چين عادي- توريستي: شركت در تورهاي مسافرتي، داشتن دعوتنامه رسمي، گذرنامه معتبر تا حداقل 6 ماه، فرم سفارت، يك عكس، بليت رفت و برگشت، تقاضاي رواديد حداقل يك هفته قبل از مسافرت به سفارت ارائه شود بين هر دو سفر 6 ماه فاصله باشد. ویزای تجاری چین: دعوتنامه از شركت چيني به سفارت تلكس يا فكس شود. مدارك دال بر سابقه همكاري با چين، بليت رفت و برگشت، ویزای تحصیلی: پذيرش از دانشگاه چين- براي اطلاعات بيشتر از دانشگاهها به بخش فرهنگي سفارت مراجعه فرماييد. داشتن دعوتنامه از کشور مقصد یا داشتن یادداشت از طرف دولت.

 
کوه چان بای شان از دیدنی های چین است رودخانه ای به نام رودخانه بهشت در کنار این آتشفشان خاموش جریان دارد. این منطقه بهارهای گرمی دارد و پارک ملی که در کنار آن واقع شده است محل زندگی گونه های جانوری مختلفی از جمله خرس ها، گوزن ها، پلنگ ها و غیره است.در تور چین سفارش میکنیم از این منطقه دیدن کنید.

تور چین

دیدنی های چین دیدنی های پکن دیدنی های شانگهای دیدنی های شنزن

در اسفند 91 با ما چین را تجربه کنید

در اسفند 91 به مرکز خرید جهان بیایید

 


نکات مهم برای اخذ ویزا:

 تغییر قیمت های پکیج به دلیل نوسان قیمت دلار،یورو یا هزینه دعوتنامه و یا تغییر نرخ سفارت ممکن میباشد
آدرس و تلفن محل سکونت،محل کارو عنوان شغل جهت تکمیل فرم سفارت لازم است
جهت اخذ ویزای گروهی چین،حداقل 5 گذرنامه لازم است.
در صورتیکه صدور ویزا توسط سفارت به دلایل تعطیلی سفارت ،تشابه اسمی،اختلافات سیاسی و مشکلات شرکت دعوت کننده و غیره که از حوزه اختیارات آژانس خدمات مسافرت هوایی آتی خارج است،به تاخیر بیافتد و یا رد شود،از عهده این شرکت خارج است و هزینه دعوتنامه یا ویزا مسترد نخواهد شد.

نوع ویزا                 مدت زمان تحویل ویزا
توريستي گروهي عادي         12 روز كاري   
 

توريستي گروهي فوري         7 روز كاري     
 

توريستي گروهي تاپ ارجنت   5  روز كاري   
 

تجاري 30 روزه عادي            20 روز كاري   
 

تجاري 30 روزه فوري             3 روز كاري    

غارهای ژیجین از زیباترین دیدنی های چین است که این غارهای بزرگ مساحتی معادل 30000 متر مربع را پوشش داده و ارتفاع سقف آنها گاهی به 185 متر می رسد. اگرچه رودخانه ای که سال ها پیش این غارها را به وجود آورد دیگر جریان ندارد، هنوز رود ها و جریان های آب زیرزمینی راه خود را به سمت ساختارهای سنگی عجیب می پیمایند.این غارهارا میتوان از زیباترین غارهای چین نام برد.

 
سیرک بین المللی Chimelong بزرگترین محل برگزاری سیرک حرفه ای در جهان می باشد. از زمان افتتاح آن در سال 2000، همواره با کلاس ترین سیرک جهانی برای تماشاگران است.تمام پرندگان زیبا مانند طاووس، کبوترها سفید و طوطی در حال قدم زدن و یا پروازو قرار گرفتن حیوانات گوشتخوار در کنار گیاه خوران مانند اسب وببر وایجاد نمایش مشترک نمایش حرکات زیبا واکروباتیکوغیره از جمله برنامه های شاد ومفرح این سیرک بین المللی است از این رو میتوان این سیرک را از جمله دیدنی های چین محسوب کرد.

 

 


شهر ممنوعه (Forbidden City)؛ مجموعه معماریهای باستانی درخشان و سحرآمیز چین در مرکز بجینگ (پکن) پایتخت این کشور قرار داردو از دیدنی های چین محسوب میشود.
این اثر در جهان دارای شهرتی فراوان است. شهر ممنوعه در معماریهای خاندان باستانی چین یک مروارید است و در جهان  کامل ترین مجموعه معماریهای چوبی باستانی به شمار میرود.یونسکو در سال 1987 شهر ممنوعه بیجینگ را در فهرست میراث جهانی به ثبت رساند. این اثر تاریخی در سال 1406 میلادی به دستور جو دی؛ دومین امپراتور سلسله مینگ به مدت 14 سال ساخته شد.
تا سال 1911 میلادی که سلسله چینگ از بین رفت به مدت 500 سال 24 امپراتور در شهر ممنوعه اقامت داشتند و امور کشور را سر و سامان میدادند.مساحت شهر ممنوعه بیجینگ 720 هزار متر مربع، طول آن از جنوب تا شمال یک هزار متر و عرض آن از شرق تا غر ب 800 متر است.طراحی شهر ممنوعه از نمای کلی تا ریزترین جزییاتش طوری انجام شده که بازتابی از مقاصد فلسفی و مذهبی و نمادی از عظمت و قدرت امپراطور باشد. مانند رنگ زرد: رنگ امپراطور است که تقریبا در تمامی سقفها از آن استفاده شده است.شهر ممنوعه بزرگترین مجموعه کاخ باقیمانده در جهان است.
این شهر طوری ساخته شده که مرکز آن محصور به دیوار پکن باشد واز دیدنی های پکن محسوب میشود و در داخل مجموعه دیوارکشیده بزرگتری به نام شهر امپراطوری قرار داشت.در اطراف دیوار 10 متری و در خارج از شهر رود حفاظتی به عرض 50 متر دیده می شود. شهر ممنوعه به طور جدی طبق نظام تشریفاتی سلسله*های فئودالی و استاندارد سیاسی و روحیه اصول اخلاقی ساخته شده است.طرح کلی، دامنه، شیوه معماری، رنگ و تزیینات همه نمایانگر امتیازات خاندان و درجه بندی است. 3 قصر این ممنوعه یعنی قصر تای حه، قصر جون حه و قصر بایو حه که توجه گردشگران را بیشتر جلب می کند، محل اعمال قدرت امپراتوری امپراتوران و بر پایی مراسم پرشکوه است.

 
 

برای سفر به چین به طور متداول از دو نوع ویزا ی چینمی توان استفاده کرد:
1- ویزای تجاری چین یا انفرادی
این ویزا دارای  مدت اعتبار سه ماهه برای فقط یکبار ورود به چین است که 15 روز تا یک ماه اعتبار اقامت نیز دارد. این ویزا به صورت کاغذ ویژه غیر قابل جعل است که در یکی از صفحات گذرنامه توسط سفارت چین چسبیده می شود.شایان ذکر است انواع دیگری ویزا برای چند بار ورود و خروج و نیز ویزای نامحدود یکساله و شش ماهه توسط این سفارت تهیه میشود که مراحل اداری زیادتر و مدارک بیشتری می طلبد. ویزای تجاری چین از ویزای گروهی و یا توریستی چین اعتبار بیشتری دارد.
2- ویزای گروهی یا توریستیچین
این ویزا جهت استفاده گروههای بیش از 5 نفره صادر می گردد.و دارای 2 ورق است که یکی هنگام ورود به چین و دیگری هنگام خروج توسط پلیس گذرنامه چین بررسی می شود. تاریخ اعتبار مدت اقامت مجاز در متن ویزا طبق درخواست سفارت چین قیدمیشود.
مدارک لازم جهت اخذ ویزای چین:
1- اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
2- اصل و کپی دعوتنامه رسمی
3- فرم پر شده مخصوص سفارت (Application Form)
4- عکس رنگی تمام رخ با زمینه روشن الصاق شده به فرم
5- اصل بیلط رفت و برگشت یا رزرواسیون بلیط به همراه کپی
6- رزرواسیون هتل محل اقامت
 

چین کشوری است که میتوان نام جهانی دیگر را روی ان گذاشت اگر  وقت چندانی ندارید که ماهها در این کشور سفر کنید می توانید چند هفته دز سفر به این کشور در تور چین همراه ما باشید پی گیری جاده ابریشم قایق سواری و کشف رود یانگ تسه دیدن معابد قدیمی چین بازدید از شهرهای مهم چین از جمله پکن شانگهای گوانجو شنزن هانگزو وغیره از جمله سفرهای موضوعی است که میتوان از ان لذت برداز کلان شهرهای صنعتی با مراکز خرید عظیم و چهره ای کاملا مدرن گرفته تا زندگی بدوی و ساده در صحرای بکر سین کیانگ، در سفر به چین همراه با تور چین ما باشید تا شما را با این اماکن اشنا کنیم.

 
هاینان یکی از استان های گرمسیری چین است که بیشتر به یک جزیره در اقیانوس آرام شبیه است تپه های زیبا، سواحل شنی، و جنگل های انبوه باعث شده جزیره  به یکی از بهترین دیدنی های چین تبدیل بشود.
امروزه نقطه مهم  جزیره پر از رستوران ها و مراکزی است که به روس هامربوط است. بازدیدکنندگان می توانند به جزیره میمون ها بروند و آنها را تماشا کنند، غذاهای دریایی بسیار تازه میل کنند و آفتاب بگیرند.

تور چين .تور شانگهای.تور هانگزو.تور شنزن.تور پکن.تور گوانجو
1-plan

  تور چین ویژه به مدت 14شبانه روز

هتل تور چين :         هتل بیجینگ هوهای

  قیمت تور چين :
 
 هر نفر در اتاق 2 تخته                                   3900000   تومان

 هر نفر در اتاق 3 تخته                                   3800000  تومان

 هر نفر در اتاق 4 تخته                                   3700000   تومان

 
  خدمات تور چين :

پرواز ایرانی - اقامت همراه با صبحانه  - ترنسفر فرودگاهی - راهنماي فارسی زبان - بيمه مسافرتی

 
  توضيحات تور چين :

نرخ های فوق ارقام پايه بوده و  قيمتها بسته به روز رفت و برگشت ممكن است متغير باشد .

ساعت تحویل گرفتن اتاقها 14:00 و ساعت تخلیه اتاقها  12:00 می باشد.

اعتبار این تور تااز تاریخ اول بهمن ماه تا تاریخ دهم بهمن ماه 91می باشد.

احتمال تغییر قیمت تور چین با توجه به قیمت ارز می باشد.

به ازای نفرات کوچکتر از 10 سال مبالغ بالا نصف می شود.


سنگ‌نگاره‌های دازو (Dazu Rock Carvings) نام اثری از پیکر تراشی‌های است که در قرن هفتم میلادی کنده شده‌اند آثار سنگی دازو در شهرستان دازو، در نزدیکی شهر شیچوآن در غرب کشور چین قرار دارد.
در این کنده‌کاری‌ها از آموزه‌های آئین بودایی، کنفوسیوس و باورهای تائویی الهام گرفته شده ‌است شهر شیچوآن به خاطر هزاران مجسمه غول پیکرش مشهور شده و هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است که برای دیدن از این آثار به آنجا می‌روند.از اینرو میتوان این مکان زیبا وتاریخی را از دیدنی های چین محسوب کرد.
 

این راه آهن زیبا و منحصر به فرد مرتفع ترین راه آهن در جهان است ومیتوان گفت که یکی از دیدنی های چین است  و پنجره های قطارهای آن به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند اکسیژن لازم به داخل بفرستند.
ارتفاع این خط آهن 1956 کیلومتری به 4000 متر و سرعت آن به 120 کیلومتر بر ساعت می رسد.
این قطار از کوهستان ها، رودخانه ها و علفزارهای دورافتاده می گذرد. در طول مسیر پکن به لهاسا حدود 49 ایستگاه وجود دارد. بنابراین مسافران می توانند از قطار پیاده شوند و به اطراف سری بزنند.

امروزه گروه زیادی ازتوریستها تورگردشگری خودشون راتورچین انتخاب می کنند چرا که چین واقعا اماکن تاریخی زیادی دارد و هم بخش تجاری خوبی دارد
 تور چین خوب را باید چگونه انتخاب کرد ؟
اولاباید اون شرکت مجری تور مستقیم باشد.
دوم هر درخواست که شما بخواهید را داشته باشد نوع هتل تعداد روز شهرهای گوناگون و غیره را بتواند تامین کند.
سوم خدمات خوبی هم به گردشگران بدهد.
ویزای چین چه جوری تهیه کنم ؟
 این کشور به شما به صورت انفرادی ویزا نمیده باید 5 نفر باشید یا هزینه 5 نفر را پرداخت کنید معمولا ده روز ویزای چین صادر میشه ولی فوری انهم هست.
مدارک مورد نیاز ویزای چین
کپی پاسپورت
عکس رنگی زمینه سفید 


امکانات:

امکانات تفریحی  - سرویس نگهداری کودکان-استخر  - ماساژ - استخر روباز - سونا-امکانات ورزشی -  امکانات جلسه و ضیافت - ترانسفر فرودگاه - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - اتو کشی - صرافی - خدمات کفش و واکس - خدمات تورها - فکس و کپی - مرکز تجارت - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل  - رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه
       
این هتل از هتل های 4 ستاره شنزن است که در تور شنزن میتوان نام برد.


امکانات:

امکانات تفریحی - سرویس نگهداری کودکان - اتاق بازیهای کامپیوتری-استخر - ماساژ - سونا-امکانات ورزشی- مرکز بدنسازی-امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی- خدمات کفش و واکس - بسته های نهار - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - خدمات تهیه بلیط- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - تهویه - بار - گرمایش
       
این هتل از هتل های 4 ستاره شانگهای است که در تور شانگهای پیشنهاد میشود.


امکانات:

امکانات تفریحی  - سرویس نگهداری کودکان-استخر - ماساژ - جکوزی - سونا - مرکز سلامت و آبگرم - استخر سر پوشیده-امکانات ورزشی  - مرکز بدنسازی- امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی - فروشگاه هدایا و سوغات - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - کرایه اتومبیل
- رستوران - پذیرش شبانه روزی - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - بار - باغ - گرمایش
این هتل از هتل های 4ستاره پکناست.که در تور پکن پیشنهاد میشود.

تور چین در لحظه سال نو 1392 امسال سال نو را با تجربه ای جدید شروع کنید. با تور چین در لحظه سال نو 92 در کنار دیوار چین این دست ساخته بزرگ بشر سال نو را آغاز کنید.

زمان حرکت : سه شنبه 29 اسفند 91

زمان برگشت : شنبه 10 فروردین 92

جشن ویژه سال نو در کنار دیوار چین

اهدای عیدی نوروزی به شرکت کنندگان تور چین

 

 

امکانات:

امکانات تفریحی-استخر - ماساژ - سونا-امکانات ورزشی- امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی - فروشگاه هدایا و سوغات - خدمات کفش و واکس - بسته های نهار - خدمات تورها - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل
 رستوران - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - بار - اتاقهای ضد صدا
       
این هتل از هتل های خوب گوانجو است در تور گوانجو سفارش میشود.


امکانات:

امکانات تفریحی  - زمین بازی کودکان - سرویس نگهداری کودکان-استخر - استخر روباز-امکانات برای معلولین -
امکانات ورزشی  - مرکز بدنسازی  ترانسفر فرودگاه - لباسشویی - خشکشویی - اتو کشی - فکس و کپی - مرکز تجارت - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل- رستوران - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - بالکن - اتاقهای پاک و بدون سیگار - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - تهویه - محل مخصوص کشیدن سیگار - اتاقهای ضد صدا - گرمایش

 به کسانی که به دنبال هتل های عالی شنزن درتور شنزن هستند پیشنهاد میشود.


امکانات:

امکانات تفریحی -استخر   - ماساژ - جکوزی - سونا - مرکز سلامت و آبگرم - حمام ترکی و بخار - استخر سر پوشیده-امکانات ورزشی - تنیس - مرکز بدنسازی - اسکواش - اسب سواری-امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - اتو کشی - صرافی - خدمات کفش و واکس - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - کرایه اتومبیل
 
این هتل از هتل های 5ستاره شانگهای  است که به کسانی که در تور شانگهای به دنبال هتل های لوکس هستند پیشنهاد میشود.

امکانات:

امکانات تفریحی -استخر  -امکانات ورزشی   - لباسشویی - خشکشویی - صبحانه در اتاق - فکس و کپی - خدمات تهیه بلیط - کرایه اتومبیل- پذیرش شبانه روزی - آسانسور - پذیرش و تحویل سریع - گاوصندوق - تهویه - منطقه بدون سیگار
       
این هتل از هتل های 4ستاره پکن است.در تور پکن پیشنهاد میشود برای کسانی که به دنبال هتل های با فیمت مناسب تر هستند.

تور چین لحظه آخری چین بهمن 91

زمان حرکت : 23 بهمن ماه

ساعت پرواز : 4 بعدالظهر

از قبل ویزای چین باید آماده باشد.

پس از تماس شرایط ویژه تور چین با شما درمیان گذاشته می شود.

دو ساعت قبل از حرکت باید در فرودگاه حاضر باشید.

با ما تماس بگیرید.

ژائولین پارک Zhaolin park، بهترین منطقه هنگام برگزاری جشنواره یخی برای علاقمندان به دیدنی های چین و این جشنواره زمستانی خواهد بود و باید با توجه ویژه ای از آن بازدید کرد تا به اصل این آثار هنری و تلاش هنرمندان آن پی برد. با توجه به آثار بسیار زیبا و جالب یخی خلق شده در این پارک که باعث شگفتی و مبهوت شدن گردشگران می شود بکارگیری آب، یخ ، نور و رنگ های بسیار زیبا در کنار یکدیگر دلیل اصلی خیره شدن گردشگران به این آثار هنری است. اولین سئوال در ذهن گردشگران این است که چگونه می توان این مواد یعنی آب ، یخ و شعله (گرمای لامپ ها و....) که در طبیعت با یکدیگر همخوانی ندارند را در کنار یکدیگر به کار برد و باعث خلق آثار هنری بی نظری می شود؟ادامه مطلب ...

تور چین ویژه اسفند 91

شش شب و هفت روز پکن چین

سه روز گشت و سیاحت با برنامه تور چین و یک روز تور خرید از پکن و سه روز گشت فری به دلخواه مسافران 

معرفی کامل مکانهای دیدنی چین و معرفی بهترین و ارزانترین مکانهای خرید چین

سه شب و سه روز شانگهای

دو روز گشت و سیاحت با برنامه تورچین و یک روز آزاد

 

در سال 1999 میلاد مسیح به دنیای یخی چین قسمت هاربین آیس و دنیای برفی اضافه شده است . که خود یکی از دیدنی های چین محسوب می شود . و به عنوان یکی از بزرگترین پارک های یخی جهان از آن یاد می شود اما پایه اصلی و الهام بخش این پارک یخی آثار تاریخی و باستانی جهانی مثل دیوار چین، اهرام مصر، آبشار نیاگارا، تاج محل و ... بوده . بهر حال مهمترین نماد این جشنواره و این منطقه همان فانوس های یخی ماهیگران چینی است. هاربین آیس و دنیای برفی نیز جزء شناخته شده ترین مجموعه های یخی می باشد.

درباره وبلاگ


تمام اطلاعات لازم جهت تور چین |تور پکن| تور گوانجو |تور شانگهای| تور هانگزو |ویزا| بلیط |هتل |قیمت |خرید را در این سایت تخصصی تور نمایشگاهی چین بیابید
آخرین مطالب

نويسندگان